JACOB Vape
1. A D28 elektronikus cigarettakészlet egy népszerű eldobható eszköz, a Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd. legújabb terméke.
A 2.D28 20 mg nikotin sót, 12 ml e-folyadékot tartalmaz.
Leírás
JACOB Vape
A D28, a JACOB Vape elektronikus dohányzó készlet a Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd. legújabb terméke, és egy népszerű eldobható vape.
D28,aA JACOB Vape 20 mg nikotin sót és 12 ml e-folyadékot tartalmaz, amelyek jobb ízeket biztosítanak, köztük 10 alapvető ízt, mint például menta, eper, szőlő és mangó.
A D28 továbbfejlesztett mesh tekercsével és gőztermelésével nem kell aggódnia a tekercs aktiválása miatt – be- és kilégzéskor aktiválhatja a vape-ot.
Amikor a D28-as e-cigaretta elhasználódott, cserélje ki egy újra, és folytassa a dohányzást. Akkor is tölthető, ha nincs áram.
Ha más ízt szeretsz, vegyél másikat. Köszönöm!
Ennek részletei a következők:
| Nikotin | 2% nikotin só |
| E-folyadék | 12 ml E-folyadék |
| Pöfékel | 5000 szívás készülékenként |
| Kapcsoló | Légáramlás szabályozás |
| Akkumulátor | Beépített 650 mAh akkumulátor |
| Aroma | 10 íz közül lehet választani |
| Ajándékdoboz | 10 db egy díszdobozban |
| Kartondoboz | 400 db egy kartonban |
| G.W | 36 kg |
| MEAS | 55,5*28,5*30 cm |
Kérdések:
1.Mit csinál a nikotinnal történő gőzölés?
Az e-cigaretta nikotint tartalmaz, amely egy erősen addiktív kábítószer. Szorongás és depresszió: A nikotin ronthatja a szorongást és a depressziót. Hatással lehet a memóriára, a fókuszra, az önkontrollra és a fókuszra is, különösen az agy fejlődése során.
2.Jobb a nikotinnal történő gőzölés?
Míg egy közelmúltban végzett felmérés szerint a nikotinos e-cigaretta hatékonyabb a nikotinpótló terápiánál és a viselkedési támogatásnál a dohányosok leszokásában, sok olyan dohányos, aki e-cigarettát használ leszokási segédeszközként, mindkét terápiát használja.
3.Kaphatsz egy nikotinos vapét?
Sok e-cigaretta nikotint is tartalmaz, egy erősen addiktív anyagot, amely a cigarettában található. A tesztek azt mutatják, hogy a „nikotinmentes” feliratú e-cigareták magas nikotint tartalmazhatnak
GYIK
K: Ön kereskedelmi vállalat vagy gyártó?
V: Elektronikus cigarettákat gyártunk, reméljük, hogy üzletet kötünk Önnel! Köszönöm!
K: Mennyi a szállítási idő?
V: Ha az áru raktáron van, általában 1-5 nap. Ha nincs készlet, akkor a mennyiség alapján kerül meghatározásra, és ez általában 1-2 hétig tart.
K: Mi a teendő a visszaküldéssel?
V: Nem fogadunk el visszaküldést, ha nincs probléma a termékkel.
Ha ez a termék miatt van, technikai támogatást és megfelelő értékesítés utáni szolgáltatást biztosítunk.
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet






















