IAS Vape Eldobható E Cig
1.A D17A az EGQ márka legújabb terméke.
A 2.10 ízeket és az egyedi ízesítési lehetőségeket mindig is kedvelték a vásárlók.
Leírás
IAS Vape Eldobható E Cig
A D17A, az IAS Vape Disposable E Cig az EGQ márka legújabb terméke.
10 ízt és egyedi ízesítési lehetőséget mindig is kedveltek a vásárlók.
A D17, az IAS Vape Disposable E Cig stílusos megjelenésű, egyszerű és stílusos kialakítással.
A D17A egy eldobható elektronikus cigaretta, 550 mAh akkumulátorkapacitással és akár 800 szívatásos üzemidővel.
A D17A egy eldobható e-cigaretta eszköz, amely 3,2 ml kiváló minőségű e-folyadékkal van előre feltöltve, amely akár 800 szívást is képes szívni, ami 30 cigarettának felel meg, lehetővé téve a dohányosok számára, hogy cigarettáról e-cigarettára váltsanak.
A D17A pneumatikus kapcsolója, az IAS Vape Disposable E Cig szintén nagyon egyszerű és praktikus. Nincs olyan sok bonyolult program.
Tetszetős megjelenése mellett a D17A hordozható is.
A D17A, az IAS Vape Disposable E Cig színe gyönyörű, és lehet OEM vagy OEM.
Ez azt jelenti, hogy használhatjuk az Ön logóját.
Üdvözöljük az új és régi ügyfelek látogatását.
Ennek részletei a következők:
| Nikotin | 2% nikotin só |
| E folyadék | 3,2 ml E folyadék |
| Pöfékel | 800 szívás készülékenként |
| Kapcsoló | Légáramlás szabályozás |
| B akkumulátor | Beépített 550 mAh akkumulátor |
| Aroma | 10 íz közül lehet választani |
| Ajándékdoboz | 10 db egy díszdobozban |
| Kartondoboz | 400 db egy kartonban |
| G.W | 12 kg |
| MEAS | 37*28*26,5cm |
Kérdések:
1.Az elektronikus cigaretta káros?
Az e-cigaretta aeroszolok nem ártalmatlanok. Tartalmazhat káros és potenciálisan káros anyagokat, köztük nikotint, nehézfémeket, például ólmot, illékony szerves vegyületeket és rákkeltő anyagokat.
2.Az elektronikus cigaretta biztonságosabb, mint a cigaretta?
Az e-cigaretta kevésbé káros, mint a dohányzás, de még mindig nem biztonságos. Az e-cigaretta felmelegíti a (dohányból kivont) nikotint, aromákat és egyéb vegyi anyagokat, hogy aeroszolt képezzen, amelyet belélegzünk. A hagyományos cigaretták 7,000 vegyi anyagot tartalmaznak, amelyek közül sok mérgező.
3.Az e-cigaretta ugyanaz, mint a vaping?
Az e-cigaretta vagy a vaping termékek nikotin, marihuána (THC, CBD), aromák, vegyszerek és egyéb anyagok szállítására használhatók. Az e-cigaretta vagy gőzölő termékek használatát néha "vapingnak" vagy "juulingnak" nevezik. Az e-cigarettákat vagy a dörzsölésre használt gőzölő termékeket néha "dömb" tollaknak nevezik.
GYIK
K: Ön kereskedelmi vállalat vagy gyártó?
V: Elektronikus cigarettákat gyártunk, reméljük, hogy üzletet kötünk Önnel! Köszönöm!
K: Mennyi a szállítási idő?
V: Ha az áru raktáron van, általában 1-5 nap. Ha nincs készlet, akkor a mennyiség alapján kerül meghatározásra, és ez általában 1-2 hétig tart.
K: Adsz mintákat? ingyenes vagy extra?
V: Ingyenes mintákat biztosítunk ügyfeleinknek. Ha a mintát testre kell szabni, a vonatkozó díjat felszámítjuk.
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet














