Eldobható 2 ml-es Vape toll 600 fújással
1.D15 eldobható elektronikus cigaretta, úgy néz ki, mint a lányok által gyakran használt rúzs? Ma a társadalom egyenlőbb, és nagyon gyakori, hogy a nők dohányoznak.
2. A D15 elegáns kialakítása megkönnyíti a használatát és bárhová magával viheti.
Leírás
600 Puff 2 ml Vape Pen
A D15 eldobható e-cigaretta édes ízű és gyümölcsös illatú.
Ez az eldobható D15 e-cigaretta könnyen használható és magával viheti.
Az 500 mAh-s akkumulátorral és 2 ml-es előretöltött nicSalt e-folyadékkal, valamint 10 csodálatos íz és szemet gyönyörködtető szín közül választhat, ideális választás az ügyfelek számára.
És ez egy 600 szívásig elszívható e-cigaretta.
Remélem, hamarosan leszokhatsz a dohányzásról, és boldog életet élhetsz.
Ennek részletei a következők:
| Nikotin | 2% nikotin só |
| E folyadék | 2 ml E folyadék |
| Pöfékel | 600 fújás készülékenként |
| Kapcsoló | Légáramlás szabályozás |
| Akkumulátor | Akkumulátor kapacitása 500 mAH |
| Aroma | 10 íz kapható |
| Ajándékdoboz | 10 db egy díszdobozban |
| Kartondoboz | 400 db egy kartonban |
| G.W | 18 kg |
| MEAS | 55,5*28,5*30 cm |
Kérdések:
1.Hogyan vigyünk vapét egy nemzetközi járatra?
A vape eszközöket és az e-cigarettákat csak kézipoggyászba szabad csomagolni, legfeljebb 20 elemmel.. Az utántöltőket és az e-liquideket is a kézipoggyászban kell tartani, legfeljebb 100 ml-es palackban. Legfeljebb 20 akkumulátort vihet a fedélzetre. Ezeket be lehet pakolni a kézipoggyászba, de nem a feladott poggyászba.
2.Hogyan vigyünk fel egy eldobható vape-ot a repülőre?
Mivel az eldobható egy zárt egység, nincs szükség a tartály vagy az akkumulátor szétválasztására. Az elektromos tűzveszély miatt tilos eldobható gőzt a feladott poggyászába vinni,a kézipoggyászban csak eldobható gőzt vigyen (újrazárható műanyag zacskóban).
3. Mi történik, ha nemzetközileg feladott poggyászba tesz egy vapét?
A TSA lehetővé teszi az utasok számára, hogy a kézipoggyászukban vape-okat, e-cigarettákat és más hasonló tárgyakat vigyenek magukkal. Az ilyen eszközöket azonban feladott poggyászban szállítani szigorúan tilos.A tiszt a feladott poggyászban talált vápa- vagy e-cigarettát elkobozzamivel komoly biztonsági aggályokat vet fel.
GYIK
K: Adsz mintákat? ingyenes vagy extra?
V: Ingyenes mintákat biztosítunk ügyfeleinknek. Ha a mintát testre kell szabni, a vonatkozó díjat felszámítjuk.
K: Hogyan kezeljük a vámkezelési problémákat?
V: Az ügyfél felelős minden vámért, adóért, vámkezelési díjért és a vámkezelési folyamat során helyben megállapított tárolási díjért. A csomagot visszaküldjük raktárunkba, ha a díjat nem fizetik be az Ön országában szokásos vámkezelésre engedélyezett határidőn belül.
K: Mi a teendő a visszaküldéssel?
V: Nem fogadunk el visszaküldést, ha nincs probléma a termékkel.
Ha ez a termék miatt van, technikai támogatást és megfelelő értékesítés utáni szolgáltatást biztosítunk.
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet














