Kiváló minőségű vape 600 fújással
Az 1.D15A eldobható elektronikus cigaretta világszerte egyre népszerűbb, kiváló elektronikus cigaretta.
2. A 2 ml-es e-liquid, 1200 szívás D15A eldobható e-cigaretta, 2% nikotin só vagy nulla nikotin nagyon népszerű a fogyasztók körében.
Leírás
Nikotin só E Cigs
D15A eldobható elektronikus cigaretta: Stílusos és kielégítő elektronikus cigaretta
Szeretné élvezni a kielégítő dohányzási élményt? Stílusos dizájnjával és gazdag ízeivel a D15A eldobható elektronikus cigaretta stílusos és kényelmes választás elektronikus cigarettájához.
A D15A egyik fő értékesítési pontja a 2 ml-es e-liquid kapacitása, amely akár 600 fújásra is használható.
Ráadásul ez az elektronikus cigaretta tíz féle ízben és élénk színben kapható, mely személyre szabott kiegészítőként is megmutathatja egyedi személyiségét. Ezenkívül támogatja a testreszabott ízeket, és OEM/ODM szolgáltatásokat nyújt.
Ha stílusos és kielégítő elektronikus cigarettát keres, a D15A eldobható elektronikus cigaretta a legjobb választás.
Üdvözöljük új és régi ügyfeleinket, hogy lépjenek kapcsolatba velünk.
Ennek részletei a következők:
| Nikotin | 2% nikotin só |
| E folyadék | 2 ml E folyadék |
| pöfékel | 600 puff készülékenként |
| Akkumulátor | Akkumulátor kapacitása 550 mAH |
| Aroma | 10 íz kapható |
| Ajándékdoboz | 10 db egy díszdobozban |
| Kartondoboz | 400 db egy kartonban |
| Kapcsoló | Légáramlás szabályozás |
| G.W | 18 kg |
| MEAS | 55,5*28,5*30 cm |
Kérdések:
1.Van 1% nikotint tartalmazó vape?
A válasz azigen, vannak 1% nikotintartalmú vape-ok. Ez 10 mg/ml e-liquid-nek felel meg, ami azt jelenti, hogy a 10 mg/ml koncentrációjú e-liquid palackjának mindössze 1%-a nikotin.
2. Mit lélegeznek ki a gőzök?
Sokan azt hiszik, hogy a használt gőz csak víz, de ez nem is állhat távolabb az igazságtól. A kilégzéskor felszabaduló gőz számos veszélyes anyagot tartalmaz, amelyek lehetnek:Nikotin. Ultrafinom részecskék.
3.Van természetes vape?
Teljesen természetes gőzökEzzel szemben hajlamosak kizárólag természetes alapú összetevőket, például virág- és gyümölcskivonatokat használni, hogy kielégítő és élvezetes gőzölést biztosítsanak. A természetes vape másik előnye, hogy gyakran változatosabb ízeket és élményeket kínálnak.
GYIK
K: Ön kereskedelmi vállalat vagy gyártó?
V: Elektronikus cigarettákat gyártunk, reméljük, hogy üzletet kötünk Önnel! Köszönöm!
K: Általában mikor kap választ?
V: Minden megkeresést 24 órán belül feldolgozunk.
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet











