E Cig 600 Puff
1. A D15A új az IASvape márkanév alatt, rozsdamentes acél házzal és olyan festékkel, amelyet az emberek imádni fognak.
2. Van egy tapintásérzék.
Leírás
E Cig 600 Puff
A D15A, az E Cig 600 Puff új az IASvape márkanév alatt, rozsdamentes acél házzal és olyan festékkel, amelyet az emberek imádni fognak.
Van tapintási érzés.
A D15A cigarettatartója, az E Cig 600 Puff szintén élelmiszer-minőségű anyagokból készült, így mindenki bátran használhatja.
A D15A, az E Cig 600 Puff űrtartalma 3,2 ml, ami nem nagy űrtartalom, de az aktuális helyzetnek megfelelően választhat.
Végül is ez egy eldobható elektronikus cigaretta, és az ára is kedvező lesz.
A szájtól a tüdőig történő gőzölésre tervezett D15A hálós dróttekercset használ, amely fokozza az ízt, vagy függőséget okoz.
A D15A, az E Cig 600 Puff 800 felfújás és 10 íz közül választhat, a választék és az íz pedig felejthetetlen.
Ennek részletei a következők:
| Nikotin | 2% nikotin só |
| E folyadék | 3,2 ml E folyadék |
| Pöfékel | 800 szívás készülékenként |
| Kapcsoló | Légáramlás szabályozás |
| Akkumulátor | Beépített 550 mAh akkumulátor |
| Aroma | 10 íz közül lehet választani |
| Ajándékdoboz | 10db egy díszdobozban |
| Kartondoboz | 400db egy dobozban |
| G.W | 16,3 kg |
| MEAS | 55,5*28,5*30 cm |
Kérdések:
1. Mi a legjobb vape toll íz?
A piacon sokféle e-cigaretta folyadék található. Attól függ melyik tetszik. Ha érdekel, érdemes lehet mindegyiket kipróbálni.
2.Miért tiltották be az ízesített vape-okat?
A törvényhozók két évvel ezelőtt fogadták el a tilalmat, azzal érvelve, hogy a gyümölcs- és cukorka ízű e-cigaretta, a gőzölgő hüvely és a rágódohány nikotinfüggővé vált tinédzsereket. A hivatalos szavazás szerint a támogatók azt állítják, hogy a dohányzó gyerekek 80 százaléka ízesített dohánytermékekkel kezdi.
3.Mi található az ízesített vape tollakban?
Az ezekben a termékekben használt „e-liquid” gyakran tartalmaz dohányból származó nikotint, valamint aromákat, propilénglikolt, növényi glicerint és egyéb összetevőket.
GYIK
K: Ön kereskedelmi vállalat vagy gyártó?
V: Elektronikus cigarettákat gyártunk, reméljük, hogy üzletet kötünk veled! Köszönöm!
K: Mennyi a szállítási idő?
V: Ha az áru raktáron van, általában 1-5 nap. Ha nincs készlet, akkor a mennyiség alapján kerül meghatározásra, és ez általában 1-2 hétig tart.
K: Általában mikor kap választ?
V: Minden megkeresést 24 órán belül feldolgozunk.
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet





































