Nagykereskedő I Vape 600 Puff
Az 1.D59A vitathatatlanul a legkelendőbb elektronikus cigaretta.
2.Amikor használjuk vagy fogjuk, azt tapasztaljuk, hogy kerek teste és kicsi, aranyos formája olyan, mint egy kismanó, amely a tenyerünkben tevékenykedik.
Leírás
2 ml-es doboz cigaretta
A D59A egy stílusos e-cigaretta, amely 2 ml-es e-folyadékot tartalmaz, különféle ízekben, a vegyes gyümölcstől és a szőlőtől a frissítő mentásig és a lédús eperig, amely minden bizonnyal személyre szabott e-cigaretta élményt fog nyújtani. te.
A D59A lenyűgöző, 550 mAh-s akkumulátorral is rendelkezik. Hosszú távú használatra tökéletes.
Próbálja ki a D59A-t még ma a tökéletes e-cigaretta élményért!
Ennek részletei a következők:
| Nikotin | 2% nikotin só |
| E-folyadék | 2 ml E-folyadék |
| Pöfékel | 600 szívás készülékenként |
| Kapcsoló | Légáramlás szabályozás |
| Akkumulátor | Beépített 550 mAh akkumulátor |
| Aroma | 10 íz közül lehet választani |
| Ajándékdoboz | 10 db egy díszdobozban |
| Kartondoboz | 200 db egy kartonban |
| G.W | 12,5 kg |
| MÉMEK | 55,5*28,5*30 cm |
Kérdések:
1. Miért olyan élvezetes a vaping?
A cigarettafüst vagy a gőzköd belélegzése vagy a rágódohány használata után néhány másodpercen belül,a nikotin dopamin felszabadulását okozza az agyban, ami jó közérzetet ad az embereknek. Idővel az agy vágyni kezd a nikotin miatti érzésre, és az embereknek egyre több dohányt kell fogyasztaniuk, hogy ugyanazt a jó érzést érezzék.
2. Miért kapcsol be a vaping?
A Vape tollak nikotint tartalmaznak, ami azt a magas vagy "zümmögő" érzést váltja ki, amelyet az emberek vaping közben tapasztalhatnak., különösen az új felhasználók számára.
3. Okozhat-e szarvasodást a gőzölés?
Mit tesz a vaping a szexuális vágyaddal. Ha egy kicsit kevésbé volt bekapcsolva, mióta elkezdett vapingolni, az nem véletlen, mert mint minden eddigi felfedezésnél,Ugyanígy a cigarettában lévő nikotin is befolyásolhatja és csökkentheti a szexuális vágyat, így a vaping is.
GYIK
K: Adsz mintákat? ingyenes vagy extra?
V: Ingyenes mintákat biztosítunk ügyfeleinknek. Ha a mintát testre kell szabni, a vonatkozó díjat felszámítjuk.
K: Mik a fizetési feltételei?
V: Általában elfogadunk T / T vagy L / C fizetést. Fizessen 50%-ot előre, megkezdjük a gyártást, az egyenleg kifizetése után szállítjuk.
A szálláslekérdezés elküldése
Akár ez is tetszhet














