Haza - Tudás - Részletek

A RIO Technology Q{0}} pénzügyi jelentése: A nettó nyereség éves szinten 147,1%-kal 210 millió RMB-re nőtt, a nemzetközi terjeszkedés pedig a teljesítmény javulását eredményezte.

A RIO Technology Q{0}} pénzügyi jelentése: A nettó nyereség éves szinten 147,1%-kal 210 millió RMB-re nőtt, a nemzetközi terjeszkedés pedig a teljesítmény javulását eredményezte.

雾芯科技2024年Q2财报:净利润同比增长147.1% 至2.1亿元,国际扩展推动业绩提升

Az RLX Technology nettó bevétele 2024 második negyedévében 627,2 millió RMB (86,3 millió USD) volt, ami 13,7%-os havi és 65,9%-os éves növekedést jelent, főként az előző év azonos időszakához képest. nemzetközi terjeszkedésének tulajdonítható; a nem amerikai GAAP szerint a második negyedévben a korrigált nettó nyereség 210 millió RMB (29,32 millió USD) volt, ami 2,7%-os havi növekedés és 147,1%-os éves növekedés.

 

Augusztus 16-án az RLX Technology Inc. (NYSE: RLX) közzétette 2024. második negyedévére vonatkozó nem auditált pénzügyi jelentését (2. negyedév).

 

A pénzügyi jelentés azt mutatja, hogy az RLX Technology nettó bevétele 2024 második negyedévében 627,2 millió RMB (86,3 millió USD) volt, ami 13,7%-os havi növekedést jelent, éves szinten pedig növekedést. 65,9%-os, főként a nemzetközi terjeszkedésnek tulajdonítható; a nem amerikai GAAP szerint a második negyedévben a korrigált nettó nyereség 210 millió RMB (29,32 millió USD) volt, ami 2,7%-os havi növekedés és 147,1%-os éves növekedés.

 

2024 második negyedévének legfontosabb pénzügyi eseményei a következők:


A bruttó nyereség 157,9 millió RMB (21,7 millió USD) volt, szemben a 2023 azonos időszakában elért 98,5 millió RMB-vel;


A működési költségek 191,2 millió RMB (26,3 millió USD) voltak, szemben a 2023 azonos időszakában elért 47,2 millió RMB-vel;


Az értékesítési költségek 62,2 millió RMB (8,6 millió USD) voltak, szemben a 2023 azonos időszakában elért 45,2 millió RMB-vel, főként a megnövekedett tőkeösztönző költségek miatt;


A bruttó haszonkulcs 25,2% volt, szemben 2023 azonos időszakának 26,1%-ával. A visszaesés elsősorban a bevételi szerkezetben bekövetkezett kedvezőtlen változások miatt következett be;


A US GAAP szerinti nettó bevétel 134,9 millió RMB (18,6 millió USD) volt, szemben a 2023 azonos időszakában elért 204,7 millió RMB-vel;


A nem GAAP szerinti nettó bevétel 213,1 millió RMB (29,3 millió USD) volt, szemben a 2023 azonos időszakában elért 86,2 millió RMB-vel;


2024. június 30-án a RELX Technology összesen 14,93 milliárd RMB (2,05 milliárd USD) értékben rendelkezett készpénzzel és készpénz-egyenértékesekkel, korlátozott készpénzzel, rövid lejáratú bankbetétekkel, rövid lejáratú befektetésekkel, hosszú lejáratú bankbetétekkel és hosszú lejáratú befektetési értékpapírokkal.

雾芯科技2024年Q2财报:净利润同比增长147.1% 至2.1亿元,国际扩展推动业绩提升

RELX Technology Q2 pénzügyi kimutatás Forrás: RELX Technology hivatalos honlapja

 

A RELX Technology alapítója, elnök-vezérigazgatója, Wang Ying elmondta:

 

"Erős teljesítményünk a második negyedévben elsősorban a nemzetközi üzletág folyamatos terjeszkedésének volt köszönhető. A globális e-cigaretta piac mélyreható betekintésével és a szabályozási megfelelés terén szerzett gazdag tapasztalattal képesek vagyunk hatékony piacra lépési stratégiákat kialakítani a helyi viszonyokon, ill. megőrizzük vezető pozíciónkat a gyorsan változó globális szabályozási környezetben. Továbbra is a termékinnovációra, a felhasználói élmény és a piaci részesedés javítására összpontosítunk, és szorosan együttműködünk a helyi partnerekkel, hogy vonzóbb termékeket dobjunk piacra a felnőtt dohányosok körében , elkötelezettek vagyunk amellett, hogy kiváló minőségű, megfelelő termékeket kínáljunk, miközben megragadjuk a növekedési lehetőségeket a diverzifikált piacokon szerte a világon."

A RELX Technology pénzügyi igazgatója, Lu Chao elmondta:

 

"A második negyedévben 630 millió RMB nettó bevételt értünk el, ami 65,9%-os éves növekedést jelent, ami teljes mértékben bizonyítja, hogy képesek vagyunk megragadni a növekedési lehetőségeket a nemzetközi piacon. Sikeresen javítottuk működési haszonkulcsunkat is nem amerikai GAAP szigorú költségellenőrzés révén. Mindig elkötelezettek vagyunk a részvényesek hosszú távú és stabil megtérülése mellett. javítja az üzleti teljesítményt és a jövedelmezőséget."

A szálláslekérdezés elküldése

Akár ez is tetszhet